ამა წლის 13 იანვარს სს გეს „საქრუსენერგოს“ გენერალური დირექტორი და თანამშრომლები ქვემოქმედთა სახლ „მომავლის გზის“ ოჯახური ტიპის ერთერთ ბავშვთა სახლს ესტუმრნენ. იანვარი 13, 2014
სს გეს „საქრუსენერგო“ აქტიურ მონაწილეობას იღებს აჭარაში სტიქიური მოვლენების შედეგად დაზიანებული ელექტროგადამცემი ხაზების აღდგენითი სამუშაოების წარმოებაში. დეკემბერი 17, 2013
2013 წლის სექტემბრის თვეში სს “საქრუსენერგო”-ს ელექტროგადამცემ ხაზებზე შესრულებული სამუშაოების მოკლე მიმოხილვა ოქტომბერი 7, 2013
2013 წლის აგვისტოს თვეში სს “საქრუსენერგო”-ს ელექტროგადამცემ ხაზებზე შესრულებული სამუშაოების მოკლე მიმოხილვა სექტემბერი 2, 2013
კახა კალაძემ ელექრტოგადამცემ ხაზზე „ქართლი-2″ მიმდინარე სარეაბილიტაციო სამუშაოები დაათვალიერა მაისი 24, 2013
2013 წლის აპრილის თვეში სს “საქრუსენერგოს” ელექტროგადამცემ ხაზებზე შესრულებული სამუშაოების მოკლე მიმოხილვა მაისი 10, 2013
2013 წლის მარტის თვეში სს “საქრუსენერგოს” ელექტროგადამცემ ხაზებზე შესრულებული სამუშაოების მოკლე მიმოხილვა აპრილი 2, 2013