სს გეს „საქრუსენერგო“ გიწვევთ ფასთა გამოკითხვის (კონკურსისპროცედურაში მონაწილეობის მისაღებად
1. სს გეს „საქრუსენერგო“ შემდგომში “შემსყიდველი” ფლობს სახსრებს მითითებული მომსახურების შესყიდვისთვის. ეს სახსრები გამოყენებული იქნება ამ პროცედურის ჩატარების შედეგად დადებული შესყიდვის შესახებ ხელშეკრულების უზრუნველსაყოფად. შემსყიდველი პასუხისმგებელია აღნიშნული პროცედურის შესაბამისად  დადგენილი წესით განხორციელებაზე, უფლებამოსილია შეარჩიოს მოსაწვევი პირები, შეაფასოს მათი განაცხადები და გამარჯვებულის გამოვლენიდან არაუგვიანეს 10 დღისა დადოს მასთან  შესყიდვის შესახებ ხელშეკრულება.
დ) გადახდა განხორციელდება მომსახურების გაწევის ეტაპების მიხედვით, შესაბამისი მიღება – ჩაბარების აქტის გაფორმების შემდეგ 10 (ათი) კალენდარული დღის ვადაში.
• ამონაწერი სამეწარმეო რეესტრიდან რომლითაც დასტურდება, რომ პრეტენდენტი კომპანიის მიმართ არ მიმდინარეობს გაკოტრების ლიკვიდაცია ან რეორგანიზაციის საქმის წარმოება და  რომ მის  ქონებაზე არ არსებობის  საჯარო სამართლებრივი შეზღუდვა;
1. განაცხადი წარმოდგენილ უნდა იქნას დახურულ კონვერტში შემდეგ მისამართზე: ქ. თბილისი მარკ ბრონშტეინის ქ. N1, სს გეს „საქრუსენერგო“-ს შესყიდვების სამსახური.
2. განაცხადის მიღების ბოლო ვადაა 2021 წლის 12 ნოემბრის 16 საათი. აღნიშნული ვადის გასვლის შემდეგ წარმოდგენილი განაცხადი არ განიხილება.
3. განაცხადები შეფასდება 2021 წ. 12 ნოემბერს შემდეგ მისამართზე: ქ. თბილისი მარკ ბრონშტეინის N1, სს გეს „საქრუსენერგო“.
4. განაცხადი წარდგენილ უნდა იქნას ქართულ ენაზე მე-3 პუნქტში მითითებულ მისამართზე. უცხოური ორგანიზაციის მიერ წარმოდგენილ განაცხადს თან უნდა დაერთოს სერტიფიცირებული თარგმანი ქართულ ენაზე.
5. ფასები შემოთავაზებულ უნდა იქნას ეროვნულ ვალუტაში (სხვა ვალუტაში წარმოდგენილი წინადადება არ განიხილებადა მოიცავდეს პრეტენდენტის მიერ გასაწევ ყველა ხარჯს მათ შორის დღგ-ს
7. განაცხადი ძალაში უნდა იყოს მინიმუმ 30 კალენდარული დღის განმავლობაში მისი წარდგენის დღიდან.
8. შემოსული განაცხადის შეფასება იწარმოებს „ტექნიკური შესაბამისობის (დანართი N3), ფასებისა, გადახდის პირობებისა და მიწოდების ვადებისშესახებ (დანართი N4)“ მიხედვით. განაცხადი, რომელიც არ პასუხობს მე-2 პუნქტში აღნიშნულ პირობებს, ტექნიკურ დავალებას და შესყიდვისთვის განსაზღვრულ ფინანსურ პარამეტრს იქნება უარყოფილი, როგორც ფასთა გამოკითხვის (კონკურსის) პროცედურისთვის შემუშავებულ მოთხოვნებთან შეუსაბამო.

Object of purchase: audit services.
JSC “Sakrusenergo” subsequently, the “purchaser” owns the funds for the purchase of the specified service. These funds will be used to secure a purchase agreement resulting from this procedure. The buyer is responsible for implementing the mentioned procedure in accordance with the established procedure, is authorized to select invited persons, evaluate their applications and conclude a purchase agreement with him no later than 10 days after the winner is identified.
d) Payment will be made according to the stages of service provision, within 10 (ten) calendar days after signing the relevant acceptance-handover act.
An extract from the business register certifying that there is no bankruptcy liquidation or reorganization proceeding against the applicant company and that there are no public legal restrictions on its property;
The application should be submitted in a closed envelope to the following address: St. Tbilisi, Mark Bronstein st. N1, procurement service of JSC GES “Sakrusenergo”.
The application deadline is November 12, 2021 at 4 p.m. The application submitted after the expiry of the mentioned term will not be considered.
Applications will be evaluated in 2021. on November 12 at the following address: St. Mark Bronstein’s N1, JSC Sakrusenergo, Tbilisi.
The application must be submitted in the Georgian language to the address specified in point 3. A certified translation in Georgian must be attached to the application submitted by the foreign organization.
Prices must be offered in national currency (a proposal submitted in another currency will not be considered to include all costs to be paid by the bidder, including VAT
Delivery must be made in accordance with the information provided on prices and delivery schedules.
The application must be valid for at least 30 calendar days from the date of its submission.
The received application is evaluated according to “technical compliance (Appendix N3), prices, payment terms and delivery terms (Appendix N4)”. The application that does not respond to the conditions mentioned in point 2, the technical assignment and the financial parameter determined for the purchase will be rejected as inconsistent with the requirements developed for the price inquiry (competition) procedure.