სს გეს „საქრუსენერგო“ გიწვევთ ფასთა გამოკითხვის (კონკურსის) პროცედურაშიმონაწილეობის მისაღებად
გ) გადახდა განხორციელდება საქონლისა და მომსახურების მიწოდების ეტაპების მიხედვით და შესაბამისი მიღება – ჩაბარების აქტის გაფორმების შემდეგ 10 (ათი) კალენდარული დღის ვადაში, დასაშვებია წინასწარი გადახდა.   ავანსის მოთხოვნის შემთხვევაში მიმწოდებელი ვალდებულია წარმოადგინოს საქართველოში ლიცენზირებული ბანკის მიერ გაცემული საბანკო გარანტია (სადაზღვევო კომპანიის მიერ გაცემული გარანტია არ მიიღება) მოთხოვნილი ავანსის შესაბამის ოდენობაზე, რომლის მოქმედების ვადა 90 (ოთხმოცდაათი) კალენდარული დღით უნდა აღემატებოდეს საქონლის მიწოდების ვადას.
• შესაბამისიუფლებამოსილიორგანოს მიერ გაცემული ცნობა, პრეტენდენტის ქონებაზე საჯარო სამართლებრივი შეზღუდვის არ არსებობის შესახებ.
• პრეტენდენტ კომპანიასუნდაჰქონდესშეთავაზებულიკომპლექსურიინფორმაციული სისტემის 1C ERP 2-სწარმატებით დანერგვის გამოცდილება ბოლო ხუთი წლის განმავლობაში მინიმუმ 2 ისეთ ორგანიზაციაში, რომელშიც მუშაობს 50-ზე მეტი თანამშრომელიდა წარმოადგინოს აღნისნულის დამადასტურებელი დოკუმენტაცია (ხელშეკრულებები, მიღეწბა-ჩაბარების აქტები).
• შეფასებას დაექვემდებარება მხოლოდ ის წინადადებები, რომელიც აკმაყოფილებს მე-2 პუნქტში და ფორმა N 3-ითგათვალისწინებულ პირობებსდა შეესაბამება შესყიდვისთვის გათავლისწინებულ თანხობრივ პარამეტრს.
1. განაცხადის მიღების ბოლო ვადაა 2019 წლის 11 აპრილის 16 საათი. აღნიშნული ვადის გასვლის შემდეგ წარმოდგენილი განაცხადი არ განიხილება.
2. განაცხადები შეფასდება 2019 წ. 11 აპრილს შემდეგ მისამართზე: ქ. თბილისი მარკ ბრონშტეინის N1, სს გეს „საქრუსენერგო“.
3. განაცხადი წარდგენილ უნდა იქნას ქართულ ენაზე მე-3 პუნქტში მითითებულ მისამართზე.
4. ფასები შემოთავაზებულ უნდა იქნას ეროვნულ ვალუტაში (სხვა ვალუტაში წარმოდგენილი წინადადება არ განიხილება) და მოიცავდეს პრეტენდენტის მიერ გასაწევ ყველა ხარჯს მათ შორის დღგ-ს;
5. მიწოდება იწარმოებს ფასებისა და მიწოდების გრაფიკის შესახებ წარმოდგენილი ინფორმაციის შესაბამისად.
7. შემოსული განაცხადის შეფასება იწარმოებს „ტექნიკური შესაბამისობის, ფასებისა და მიწოდების გრაფიკის” ფორმის მიხედვით. განაცხადი, რომელიც არ პასუხობს მე-2 პუნქტში აღნიშნულ პირობებს იქნება უარყოფილი, როგორც ფასთა გამოკითხვის (კონკურსის) პროცედურისთვის შემუშავებულ მოთხოვნებთან შეუსაბამო.

Объект закупки: Программное обеспечение 1С ERP 2 с сопутствующими услугами.
в) Оплата производится по этапам поставки товаров и услуг и в течение 10 (десяти) календарных дней после подписания соответствующего акта приема-передачи допускается внесение предоплаты. В случае запроса аванса поставщик обязан предоставить банковскую гарантию, выданную лицензированным банком в Грузии (гарантия, выданная страховой компанией, не принимается) на соответствующую сумму запрошенного аванса, срок действия которой должен на 90 (девяносто) календарных дней после срока поставки товара.
Уведомление соответствующего органа об отсутствии публично-правовых ограничений на имущество заявителя.
Компания-заявитель должна иметь опыт успешного внедрения предлагаемой комплексной информационной системы 1С ERP 2 в течение последних пяти лет не менее чем в 2 таких организациях с численностью сотрудников более 50 человек и представить документацию, подтверждающую это (договоры, акты приема-передачи).
Оценке подлежат только те предложения, которые соответствуют условиям, предусмотренным пунктом 2 и формой № 3, и соответствуют целевым денежным параметрам закупки.
Крайний срок приема заявок – 11 апреля 2019 года в 16.00. Заявление, поданное после истечения указанного срока, рассматриваться не будет.
Заявки будут рассмотрены в 2019 году. 11 апреля по адресу: ул. Марка Бронштейна №1, АО «Сакрусэнерго», Тбилиси.
Цены должны быть предложены в национальной валюте (предложения, представленные в других валютах, не рассматриваются) и включать все расходы, подлежащие оплате участником торгов, включая НДС;