ამა წლის 13 იანვარს სს გეს „საქრუსენერგოს“ გენერალური დირექტორი და თანამშრომლები ქვემოქმედთა სახლ „მომავლის გზის“ ოჯახური ტიპის ერთერთ ბავშვთა სახლს ესტუმრნენ.
ამა წლის 13 იანვარს სს გეს „საქრუსენერგოს” გენერალური დირექტორი და თანამშრომლები ქვემოქმედთა სახლ „მომავლის გზის”  ოჯახური ტიპის ერთერთ ბავშვთა სახლს ესტუმრნენ.
მათ ბავშვებს ახალი წელი და შობის ბრწყინვალე დღესასწაული მიულოცეს,  გადასცეს საჩუქრები. პატარებმა იმპროვიზირებული კონცერტი გამართეს. სახლის აღსაზრდელებმა გამოამჟღავნეს ქართული პოეზიისა და  სიმღერის საოცარი ცოდნა, იყვნენ საოცრად ყურადღებიანები და კომუნიკაბელურები. შეხვედრამ საოცრად თბილ ატმოსფეროში ჩაიარა, ჩვენ პირობა მივეცით ბავშვებს, რომ ეს არ იქნებოდა ერთჯერადი აქცია და ჩვენ სისტემატურად ვესტუმრებოდით მათ. მოხარულნი ვიქნებით თუ ჩვენი მცირედი ნაბიჯი მისაბაძი გახდება სხვა ორგანიზაციებისა თუ კერძო პირებისათვის. ბავშვებს ხომ ჩვენი ყოველდღიური თანადგომა სჭირდებათ.
სს გეს „საქრუსენერგო“-ს 2025 წლის 21 აპრილის სამეთვალყურეო საბჭოს სხდომის გადაწყვეტილებით (ოქმი №5), სს გეს „საქრუსენერგო“-ს გენერალურ დირექტორად დაინიშნა მამუკა მენაღარიშვილი.

13 января 2014 года, Генеральный директор и сотрудники АО ОЭС «ГрузРосэнерго» посетили один из детских домов семейного типа, при благотворительном доме «Момавлис гза».
Они поздравили детей с Новым годом и Рождеством, передали подарки. Дети устроили импровизированный концерт, проявили необычайные знания Грузинской поэзии и музыки, были внимательными и коммуникабельными. Встреча прошла в необычайно теплой обстановке. Сотрудники АО ОЭС «ГрузРосэнерго» обещали детям систематически навещать их. Будем очень рады, если этот незначительный шаг станет примером для других организаций или частных лиц. Детям ведь так необходима наша поддержка.