ამა წლის 13 იანვარს სს გეს „საქრუსენერგოს“ გენერალური დირექტორი და თანამშრომლები ქვემოქმედთა სახლ „მომავლის გზის“ ოჯახური ტიპის ერთერთ ბავშვთა სახლს ესტუმრნენ.
ამა წლის 13 იანვარს სს გეს „საქრუსენერგოს” გენერალური დირექტორი და თანამშრომლები ქვემოქმედთა სახლ „მომავლის გზის”  ოჯახური ტიპის ერთერთ ბავშვთა სახლს ესტუმრნენ.
მათ ბავშვებს ახალი წელი და შობის ბრწყინვალე დღესასწაული მიულოცეს,  გადასცეს საჩუქრები. პატარებმა იმპროვიზირებული კონცერტი გამართეს. სახლის აღსაზრდელებმა გამოამჟღავნეს ქართული პოეზიისა და  სიმღერის საოცარი ცოდნა, იყვნენ საოცრად ყურადღებიანები და კომუნიკაბელურები. შეხვედრამ საოცრად თბილ ატმოსფეროში ჩაიარა, ჩვენ პირობა მივეცით ბავშვებს, რომ ეს არ იქნებოდა ერთჯერადი აქცია და ჩვენ სისტემატურად ვესტუმრებოდით მათ. მოხარულნი ვიქნებით თუ ჩვენი მცირედი ნაბიჯი მისაბაძი გახდება სხვა ორგანიზაციებისა თუ კერძო პირებისათვის. ბავშვებს ხომ ჩვენი ყოველდღიური თანადგომა სჭირდებათ.
სს გეს „საქრუსენერგო“-ს 2025 წლის 21 აპრილის სამეთვალყურეო საბჭოს სხდომის გადაწყვეტილებით (ოქმი №5), სს გეს „საქრუსენერგო“-ს გენერალურ დირექტორად დაინიშნა მამუკა მენაღარიშვილი.

On January 13, 2014, the Director General and the staff of the JSC “Sakrusenergo” visited one of family-type homes, at the charity house “Momavlis gza”.
On January 13, 2014, the Director General and the staff of the JSC  “Sakrusenergo” visited one of family-type homes, at the charity house “Momavlis gza”.
They congratulated children with Christmas and New Year, presented gifts.
Children staged the improvised concert, showed extraordinary knowledge of the Georgian poetry and music, and were attentive and communicative. The meeting was held in a very friendly atmosphere. The staff of the JSC “Sakrusenergo” promised children to visit them regularly. We will be very glad, if this insignificant step becomes an example for other organizations or individuals. Because our support is so necessary for children.
According to the decision made by the Supervisory Board of JSC UES SAKRUSENERGO on April 21, 2025 (Protocol No. 5), Mamuka Menagharishvili has been appointed as the General Director of the company