ეკონომიკის სამინისტროს თასი 2018
მიმდინარე წლის 23 მაისს თბილისში სტარტი აიღო ტურნირმა მინი ფეხბურთში „ეკონომიკის სამინისტროს თასი 2018“. ტურნირში მონაწილეობას იღებდა სხვადასხვა კომპანიის  10 გუნდი.
18 ივნისს გაიმართა ტურნირის ფინალი, სადაც ერთმანეთს სს გეს „საქრუსენერგო“ და საქართველოს სახელმწიფო ელექტროსისტემა დაუპირისპირდა. დაძაბული შეხვედრის ძირითადი დრო გუნდებმა ფრედ 3:3 დაასრულეს. ტურნირის გამარჯვებულის გამოვლენა შესაძლებელი გახდა პენალტების სერიის დანიშვნით, სადაც სს გეს „საქრუსენერგომ“ გამარჯვების მოპოვება შეძლო და შეხვედრა 3:1 დასრულდა.

Кубок министерство економики 2018
23 Мая текушего года в городе Тбилиси начался турнир по мини футболу «кубок министерство економики 2018». В турнире принимали участие 10 разных команд.
18 Июня  финал турнира  состоялся между АО ОЭС  «СакРусэнерго» и  Государственной электросистемы Грузии. Основное время напряженной встречи, команды завершили ничей 3:3 После серии пеналтов стало возможным определить победителя, где ОЭС  «СакРусэнерго» выйграла 3:1
Команда победителя ОЭС  «СакРусэнерго»  было награждена кубком министрерство экономики и устойчивого развития Грузии 2018