შესყიდვის ობიექტი:  500 კვ ეგხ „მარნეული-აირუმი“-ს, „მარნეული 500“-დან 500 კვ ეგხ „მუხრანის“ №42 საყრდენამდე არსებული ელექტროგადამცემი ხაზის რეკონსტრუქციის მონაკვეთზე საპროექტო 33 საყრდენის საძირკვლების დასმის ადგილზე ჩასატარებელ საინჟინრო-გეოლოგიურ  კვლევებზე გასაწევ მომსახურებაზე
ქ. თბილისი                                                                                       12 სექტემბერი 2022 წ.
დ) ავანსის მოთხოვნის შემთხვევაში იგი არ უნდა აღემატებოდეს ხელშეკრულების ღირებულების 30%-ს. მიმწოდებელი ვალდებულია წარმოადგინოს საბანკო გარანტია (სადაზღვევო კომპანიის მიერ გაცემული გარანტია არ მიიღება) მოთხოვნილი ავანსის შესაბამის ოდენობაზე რომლის მოქმედების ვადა 90 (ოთხმოცდაათი) კალენდარული დღით უნდა აღემატებოდეს მომსახურების გაწევის  ვადას .
• საინჟინრო გეოლოგიური კვლევების გამოცდილება;
• კომპანიაში დასაქმებული ინჟინერ-ტექნიკური პერსონალის კვალიფიკაციის დამადასტურებელი დოკუმენტაცია.
• შეფასებას ექვემდებარება მხოლოდ ის წინადადებები რომლებიც შეესაბამება ტექნიკური დავალებით განსაზღვრულ მოთხოვნებს და შესყიდვისთვის გათვლისწინებულ თანხობრივ პარამეტრს.
1. განაცხადი უნდა წარმოადგინოთ შემდეგ მისამართზე: ქ. თბილისი მარკ ბრონშტეინის N1, სს გეს „საქრუსენერგო“-ს შესყიდვების სამსახურში.
2. განაცხადის მიღების ბოლო ვადაა  2022 წ.  19 სექტემბერი  16:00 საათი. აღნიშნული ვადის გასვლის შემდეგ წარმოდგენილი განაცხადი არ განიხილება.
3. განაცხადები შეფასდება 2022 წ. 19 სექტემბერს  შემდეგ მისამართზე: ქ. თბილისი მარკ ბრონშტეინის N1, სს გეს „საქრუსენერგო“.
4. განაცხადი შედგენილი უნდა იყოს ქართულ ენაზე და წარდგენილი მე-3 პუნქტში მითითებულ მისამართზე დალუქულ კონვერტში, წინააღმდეგ შემთხვევაში წინადადება არ განიხილება.

Purchase object: services to be provided for the engineering-geological studies to be carried out at the site of laying the foundations of project 33 pillars on the reconstruction section of the existing electric transmission line from “Marneuli 500” to the 500 kV “Mukhran” support No. 42 of the 500 kV substation “Marneuli-Airumi”.
St. Tbilisi September 12, 2022
d) If an advance is requested, it should not exceed 30% of the contract value. The supplier is obliged to provide a bank guarantee (the guarantee issued by the insurance company is not accepted) for the corresponding amount of the requested advance, the validity period of which should be 90 (ninety) calendar days longer than the term of service provision.
experience in engineering geological studies;
Documentation confirming the qualification of the engineer-technical staff employed in the company.
Only those proposals that comply with the requirements defined in the technical assignment and the monetary parameter calculated for the purchase are subject to evaluation.
The application should be submitted to the following address: St. Tbilisi N1 of Mark Bronstein, in the procurement service of JSC GES “Sakrusenergo”.
The application deadline is 2022. September 19, 4:00 p.m. The application submitted after the expiry of the mentioned term will not be considered.
Applications will be evaluated in 2022. on September 19 at the following address: St. Mark Bronstein’s N1, JSC Sakrusenergo, Tbilisi.