(შესყიდვის ობიექტი: სს გეს „საქრუსენერგოს“ ფუნქციონირებისთვის საჭირო  ფოლად-ალუმინის სადენი  და იზოლატორები.)
ქ.თბილისი                                                                                       28 მარტი 2018 წ.
1. სს გეს „საქრუსენერგო“ შემდგომში “შემსყიდველი” ფლობს სახსრებს მითითებული საქონლის შესყიდვისთვის. ეს სახსრები გამოყენებული იქნება ამ პროცედურის ჩატარების შედეგად დადებული  შესყიდვის შესახებ ხელშეკრულების უზრუნველსაყოფად. შემსყიდველი პასუხისმგებელია აღნიშნული პროცედურის დადგენილი წესით განხორციელებაზე, უფლებამოსილია შეარჩიოს შესყიდვის პროცედურა, შეაფასოს პრეტენდენტთა განაცხადები და გამარჯვებულის გამოვლენიდან არაუგვიანეს 10 დღისა დადოს მასთან  შესყიდვის შესახებ ხელშეკრულება.
ბ)   ინფორმაცია ტექნიკური შესაბამისობის, ფასების და მიწოდების გრაფიკის შესახებ ფორმა N3 (თან ერთვის);
დასაშვებია წინასწარი გადახდა, ხელშეკრულების ღირებულების არაუმეტეს  30 პროცენტისა.   ავანსის მოთხოვნის შემთხვევაში მიმწოდებელი ვალდებულია წარმოადგინოს საქართველოში ლიცენზირებული ბანკის მიერ გაცემული საბანკო გარანტია (სადაზღვევო კომპანიის მიერ გაცემული გარანტია არ მიიღება) მოთხოვნილი ავანსის შესაბამის ოდენობაზე, რომლის მოქმედების ვადა 90 (ოთხმოცდაათი) კალენდარული დღით უნდა აღემატებოდეს სამუშაოს შესრულების  ვადას .
1. განაცხადის მიღების ბოლო ვადაა  2018  წლის 5 აპრილის 16 საათი.
1. განაცხადები შეფასდება 2018 წ. 5 აპრილის შემდეგ მისამართზე: ქ. თბილისი მარკ ბრონშტეინის N1, სს გეს „საქრუსენერგო“.
მსურველებს შეგიძლიათ წარმოადგინოთ თქვენი შემოთავაზება როგორც ერთ ასევე ორივე  ლოტზე  ცალ ცალკე ლოტების მიხედვით.

(Purchase object: steel-aluminum wire and insulators required for the operation of JSC GE “Sakrusenergo”.)
Tbilisi, March 28, 2018
JSC “Sakrusenergo” subsequently “purchaser” owns the funds for the purchase of the indicated goods. These funds will be used to secure the purchase agreement concluded as a result of this procedure. The buyer is responsible for the implementation of the mentioned procedure in the prescribed manner, is authorized to select the procurement procedure, evaluate the bidders’ applications and conclude a procurement contract with him no later than 10 days after the winner is identified.
b) Information on technical compliance, prices and delivery schedule form N3 (attached);
An advance payment of not more than 30 percent of the contract value is allowed. In case of an advance request, the supplier is obliged to present a bank guarantee issued by a licensed bank in Georgia (a guarantee issued by an insurance company is not accepted) for the corresponding amount of the requested advance, the validity period of which must be 90 (ninety) calendar days longer than the term of the work.
The deadline for receiving applications is April 5, 2018 at 4:00 p.m.
Applications will be evaluated in 2018. After April 5 at the address: St. Mark Bronstein’s N1, JSC Sakrusenergo, Tbilisi.