1) ლოტი -მაღალი გამავლობის თვითმცლელი 2 ცალი.
შენიშვნა, ყოველი ლოტი განიხილება როგორც შესყიდვის დამოუკიდებელი ობიექტი და შესაბამისად დასაშვებია წინადადების წარმოდგენა თითოეულ ლოტზე ცალცალკე.
“შემსყიდველი” ფლობს სახსრებს 2013 წელს მითითებული საქონლის შესყიდვისათვის. ეს სახსრები გამოყენებული იქნება ამ პროცედურის ჩატარების შედეგად დადებული შესყიდვის შესახებ ხელშეკრულების შესრულების უზრუნველსაყოფად. შემსყიდველი პასუხისმგებელია აღნიშნული პროცედურის შესაბამისად დადგენილი წესით განხორციელებაზე, უფლებამოსილია შეარჩიოს მოსაწვევი პირები, შეაფასოს მათი განაცხადები და გამარჯვებულის გამოვლენიდან არაუგვიანეს 20 დღისა დადოს მასთან შესყიდვის შესახებ ხელშეკრულება.
დ) დასაშვებია წინასწარი გადახდა. ავანსის მოთხოვნის შემთხვევაში მიმწოდებელი ვალდებული იქნება წარმოადგინოს მოთხოვნილი თანხის შესაბამისი ოდენობის საბანკო გარანტია.
4. განაცხადის მიღების ბოლო ვადაა 2013 წლის 16 ივნისის 18 საათამდე.
5. განაცხადები შეფასდება 2013 წლის 16 ივნისს. შემდეგ მისამართზე: ქ. თბილისი მარშალ გელოვანის N2 სს გეს „საქრუსენერგო”.

1) Lot – 2 off-road trucks.
Note, each lot is considered as an independent procurement object and therefore it is allowed to submit a proposal for each lot separately.
“Purchaser” owns the funds for the purchase of the indicated goods in 2013. These funds will be used to ensure the performance of the purchase agreement concluded as a result of this procedure. The buyer is responsible for carrying out the mentioned procedure in accordance with the established procedure, is authorized to select invited persons, evaluate their applications and conclude a purchase agreement with him no later than 20 days after the winner is identified.
d) Advance payment is allowed. In case of an advance request, the supplier will be obliged to provide a bank guarantee of the requested amount.
4. The application deadline is June 16, 2013 at 6 p.m.
The application submitted after the expiry of the mentioned term will not be considered.
5. Applications will be evaluated on June 16, 2013. at the following address: St. Tbilisi Marshal Gelovani N2 JSC “Sakrusenergo”.